موقعیت فعلی: صفحه اصلي > اخبار > اخبار دفاتر 
 


نشست استانی دبیران و رابطین قرآن و عترت دانشگاه های استان سیستان وبلوچستان

نشست استانی دبیران و رابطین قرآن و عترت دانشگاه های استان سیستان وبلوچستان

نشست استانی دبیران و رابطین قرآن و عترت دانشگاه های استان سیستان وبلوچستان در تاریخ پنجشنبه 20 فروردین در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید.

به گزارش دفتر استانی نهاد رهبری در دانشگاه های سیستان و بلوچستان، نشست استانی دبیران و رابطین قرآن و عترت دانشگاه های استان سیستان  وبلوچستان در تاریخ پنجشنبه  20 فروردین در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید.


ا

این جلسه که در سالن علامه مجلسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان برگزار شد، ابتدا حجت الاسلام حیدری نسب معاونت محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد استان  با تلاوت آیات قرآن کریم جلسه را آغاز و سپس ضمن خیر مقدم به حضار و تشکر از حضور همه مدعوین نکاتی را در خصوص اهمیت کانون های قرآن و عترت در دانشگاه های سطح استان بیان نمود.


حجت الاسلام و المسلمین حیدری نسب در ادامه جلسه به بیان پیشنهاداتی در مورد هم افزایی فعالیت های  قرآنی در دانشگاه های سطح استان، برگزاری طرح دوشنبه های قرآنی، برگزاری مسابقات قرآنی و کارگاه های قرآنی  به طور مشترک در کل دانشگاه های استان پرداختند.


در این جلسه دبیران و رابطین قرآنی دانشگاه های سطح استان به بیان  تجربیات خود دراجرای فعالیت های  قرآنی انجام شده در سطح دانشگاه ها در جهت ترغیب، آموزش و جذب دانشجویان به پرسش و پاسخ و تبادل نظر در راستای بهبود کیفیت فعالیت های قرآنی آتی پرداختند


در پایان جلسه حجت الاسلام و المسلمین حیدری نسب با ذکر بیاناتی از تمامی شرکت کنندگان در جلسه تقدیر کرد و اظهار امیدواری نمود که این جلسات موجب هماهنگی های آتی درفعالیت قرآنی در سطح استان شود.


انتهای پیام/

 

تاریخ انتشار: 1397/02/05 | کد خبر: ٥٣٧٧٨٩ | تعداد بازدید: 290
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج